UnitOfis Sekretarya Hizmeti Nedir?


Ofisinizde bulunan sekreterinizin gelen çağrı yönetimiyle ilgili yapmış olduğu her şeyin UnitOfis tarafından yapıldığı hizmettir. Gelen çağrılar firmanız adına cevaplanır, konuşma not alınır sizin arzu ettiğiniz şekilde size iletilir. Buna ek olarak eğer isterseniz, gelen çağrı firmanız adına cevapladıktan sonra cep telefonunuza yüklediğiniz yazılım sayesinde size yönlendirilir. Yönlendirme yapılmadan önce sizin müsait olup olmadığınız sorgulanır. Böylece sekretarya hizmetimizi ofisinizin içinde alıyor gibi rahat ve güvende hissedersiniz.

Bu Hizmetin Bana Ne Faydası Ne Olacak?

Günümüz ekonomik koşullarında firmalar genel giderlerinin maliyetini azaltma eğilimindeler. Bunu yapmanın en kolay yollarından biri de teknolojinin ve hizmet sektörünün hepimize sunduğu imkanlardan faydalanmak. Sekretarya hizmetimizi aldığınızda aylık sabit giderinizde hatırı sayılır bir düşüş olacak.

Ayrıca profesyonel bir çağrı yönetim sistemi uyguladığımız için, görüşme arşiviniz bilgisayar ortamında olacak. Siz ofisinizde ya da herhangi bir yerde çalışırken aklınız gelen çağırılarda kalmadan işinize odaklanabileceksiniz. Hele bir de yeni kurulmuş bir firmaysanız herhangi bir sabit hat aboneliği yapmadan, bu işi yapacak ek bir çalışan tutmadan hızlıca işinize başlayabileceksiniz. Bu hizmet size hem mali avantaj sağlayacak hem daha başlangıç aşamasında profesyonellik katacak hem de pratik bir çözüm olmuş olacak

Bu Hizmeti Nasıl Alabilirim?

İster bir ofisiniz olsun ister evde çalışıyor olun, arzunuza göre ya size yeni bir numara veriyoruz ya da mevcut numaranızı sanal santral operatörümüze taşıyarak hizmet vermeye başlıyoruz.

Detaylı bilgi almak için www.unitofis.com.tr/sanal-ofis linkindeki sekretarya hizmetini inceleyebilir, 05060269090 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da info@unitofis.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Sizin de işinizi kolaylaştırmak bizim için bir keyif olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir